O naší Společnosti

Naše společnost poskytuje komplexní služby na trhu s nemovitostmi. Je tvořena ochotnými lidmi, kteří se rádi postarají o vaše starosti spojené s bydlením. Jsme brněnská realitní kancelář s více jak letou tradicí. Působíme na trhu s nemovitostmi od roku 1996.

Při samotném vzniku společnosti jsme si vytyčili jasný cíl, který je pro nás rovněž závazkem – všem klientům poskytovat služby co nejvyšší kvality a tím šetřit vzácný čas klienta a zabezpečit mu bezpečný a rychlý prodej/nákup nemovitosti.

Makléři jsou specialisté na realitní tematiku, mají důkladné znalosti a jsou připraveni vám poskytnout informace, poradit s tržní cenou nemovitosti a bezpečně vás provést realitním trhem.

Bezpečný a kvalitní právní průběh prodeje/koupě nemovitosti zajišťuje advokát se specializaci na nemovitosti. Naši hypoteční poradci vám poradí s výběrem nejvýhodnějšího způsobu financování koupě nemovitosti.

Kromě právního a finančního servisu vám nabízíme služby odhadce pro potřeby dědického řízení a finančního úřadu.

Oporou celého týmu je administrativní zázemí, které zajišťuje dobrý chod kanceláře a spolu s ostatními zaměstnanci se stará o vaši spokojenost.

Přesvědčte se sami, že spolupráce s námi vám ušetří váš čas a možné problémy. K uskutečnění úspěšné realizace prodeje/koupě nemovitosti je potřebná vaše důvěra. My děláme vše proto, abychom ji nezklamali a vy se stali jedním z našich spokojených klientů.